Natječaj za radno mjesto: tajnik/ca za opće i pravne poslove

GRADSKO KAZALIŠTE TREŠNJA objavljuje

 Natječaj za popunu radnog mjesta

 TAJNIK/CA ZA OPĆE I PRAVNE POSLOVE

Uvjeti:

  • završen integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij prava
  • jedna godina radnog iskustva u struci
  • znanje jednog svjetskog jezika
  • poznavanje rada na računalu
  • probni rad do šest mjeseci

OPIS POSLOVA:

  • izrađuje normativne akte Kazališta
  • sudjeluje u izradi plana nabave i provodi postupke javne nabave
  • sudjeluje u izradi projektne dokumentacije radi prijave za dobivanje sredstava iz fondova EU
  • upozorava na nezakonite odluke i akte
  • daje pravne savjete o ostvarivanju prava, obveza i odgovornosti iz radnog odnosa
  • piše upozorenja na obveze iz radnog odnosa
  • daje stručna mišljenja i objašnjenja u vezi s primjenom i provedbom zakona iz svoga djelokruga rada
  • nadzire provedbu postupka odabira i izlučivanja arhivske građe
  • po potrebi sudjeluje na sjednicama Kazališnog vijeća
  • vodi evidenciju rada zaposlenika Kazališta, usklađuje raspored predstava i proba i objavljuje ih na oglasnoj ploči,
  • vodi kadrovske poslove,
  • vodi zapisnike svih komisija,
  • brine se o prijepisu kazališnih djela i akata,
  • vodi brigu o administrativnoj arhivi,
  • provodi postupak upisa statusnih promjena u sudski registar
  • sastavlja ugovore o radu kao i ostale ugovore druge ugovora i odluke
  • izrađuje interne procedure
  • vodi urudžbeni zapisnik i raspoređuje poštu,
  • sastavlja i unosi sve programe i izvještaje u aplikacije
  • u slučaju izvanrednih promjena u utvrđenom dnevnom rasporedu, o tome na vrijeme obavješćuje ravnatelja voditelja tehnike, umjetničkog voditelja i pomoćnika ravnatelja,
  • obavlja administrativne poslove Kazališta i pomaže ravnatelju u povjerenim zadacima,
  • obavlja i druge poslove po nalogu ravnatelja.

Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme.

Natječaj je objavljen na stranicama HZZ i traje od 22.9.2023. – 6.10.2023.

Prijave na natječaj, uz koje nisu priloženi svi traženi dokazi o ispunjavanju uvjeta, neće se uzeti u obzir i smatrati će se nepotpunim.

Nepravodobne i nepotpune prijave odbacit će se i o tome će kandidati biti obaviješteni.

Svi kandidati bit će obaviješteni o rezultatima natječaja u roku od 30 dana od donošenja odluke.

Pisanu prijavu na natječaj, životopis i dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja kandidati su dužni dostaviti na adresu: Gradsko kazalište Trešnja, Mošćenička 1, 10000 Zagreb, s naznakom “Natječaj za zasnivanje radnog odnosa” u roku od 15 dana od objave natječaja ili na e-mail adresu: tajnistvo@kazaliste-tresnja.hr

Centar za postavke privatnosti

Google Analytics

Ne želim praćenje mojih aktivnosti na stranici.
Isključite kako bi onemogućili GA kolačiće.
Ukoliko ste dali pristanak na Demografsko i interesno praćenje korištenja stranice ovaj kolačić će vam biti serviran.

_ga